Подписаться

Славолюб Богач, ведический психолог, эксперт взаимоотношений

Священні Гаї

В гармонії зі світом

(час використовувати цілющі сили рідної землі)

 

ЗНАЧУЩІСТЬ ПРОЕКТУ

Внаслідок воєнної агресії проти України, ми вже сьогодні бачимо величезну потребу відновлення нормального психологічного стану як у військових, так і у цивільних людей, які постраждали від воєнних дій та обстрілів. З кожним днем кількість таких людей тільки зростає.

Нормальний психологічний стан є важливою умовою здоров’я людини та її нормального життя, а також нормальної взаємодії з цією людиною інших людей. Тобто, якщо ми сьогодні не будемо працювати над відновленням психіки людей, то завтра будемо мати як збільшення статистики різноманітних захворювань і соціальних проблем, як то сімейних конфліктів, насильства та злочинності.

Одночасно з цим ми бачимо, що наша земля, наша Україна потребує зцілення, потребує гармонізації та відновлення. Відновлюючи гармонію в людях, ми запускаємо хвилі гармонізації нашої землі і земля нам за це віддячить гарними врожаями та щасливим життям.

 

ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУ

Ідея проекту полягає у використанні натуропатичних (природньо зцілюючих) чинників для гармонізації як психологічної, так і соматичної (тілесної). Тобто, проект спрямований на відновлення психо-емоційного і тілесного здоров’я людей завдяки контакту з природою і природними силами.

Основними такими чинниками у проекті виступатимуть ходьба, ландшафт, котрий радує душу, дерева з заздалегідь підібраними властивостями, сонячна сила і свіже «живе» повітря. Також буде використовуватися літотерапія (зцілювання силами каменів). А трохи згодом можна буде серед цього проводити іпотерапію (лікування, засноване на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.)

Це подібно до загально-визнаних у санаторно-курортному лікуванні теренкурів.

Однак у цьому проекті це значно ширше і глибше.

ІСТОРІЯ

Подібні проекти були успішно реалізовані, наприклад, у Львові, де практично посеред міста у заповідному парку Шевченківський Гай ще за часів Австро-Угорської Імперії спеціально для кайзера Франца Йосифа було влаштовано пішохідну дорогу по спеціально підібраних потужних геомагнітних місцях. Тому львів’яни до сих пір цей парк називають Кайзервальд, а саму дорогу – Кайзеровою.

 

Як виявилось згодом шлях монарха пролягав пересіченою місцевістю через прадавні капища. Відкритий невдовзі на цьому місці так званий «шлях волхвів» пояснив багато подій пов’язаних з цим місцем.

Згодом медики підтвердили – ці прогулянки підвищують імунітет, позитивно впливають на нервову та ендокринну системи, укріплюють серцево-судинну і дихальну системи, покращують травлення, підвищують життєвий тонус. Вечірні прогулянки особливо сприятливі для людей, які страждають на безсоння. За призначенням лікарів корисно ходити теренкурами не лише хворим зі серцево-судинними захворюваннями, функціональними та органічними ураженнями нервової системи і захворюваннями органів дихання, але й людям зі схильністю до ожиріння, тим, хто займається розумовою працею та виконуючих сидячи фізичну роботу.

Пізніше видатний лікар Рудольф Вайгль провів експеримент над своїми пацієнтами. Він давав своїм пацієнтам таблетки, які містили у своєму складі виключно крейду і рекомендував їм регулярно прогулюватись теренкуром — ефект був вражаючий: пацієнти значно швидше йшли на поправку, відчували приплив сил та покращення здоров’я.

На сьогодні, на думку багатьох науковців, Львів розташований на перетині потужних енергетичних потоків, що проходять поверхнею Землі, до того долучається велика кількість малих енергетичних епіцентрів. Зокрема проводились дослідження (Знесіння, Високий Замок, Лиса гора і ін.), які тривали не один рік і всі вчені одноголосно прийшли до висновку (застосовуючи відповідну апаратуру), що на всьому шляху теренкурів значно підвищений електромагнітний фон землі. Науково пояснюється таке незвичне явище стиком у цих місцях тектонічних плит. Там де вони стикаються існує певне потоншення земної кори і викид енергії землі.

Будівничі старого Львова, очевидно, добре знали всі ці енергетичні потоки, свідомо їх враховували і використовували. Скажімо, ратуша стоїть у місці проходження кількох енергетичних потоків: невеликих (посеред подвір’я ратуші та лівої частини будинку) досить потужних (з правого та фасадного боків за межами площі), потужних – по діагоналі площі Ринок, які проходили через скульптури-фонтани. Епіцентр енергетичної зони розташований на доріжці, що веде до бокового входу ратуші й викладений чорною бруківкою у вигляді шестипелюсткової розетки (навпроти будинку №7 на площі Ринок). Така сама розетка була зображена на дверях колишньої кав’ярні “Кентавр”.

Дуже потужні місця геомагнітних сил були виявлені вже сучасними львівськими професорами у давно збудованому Стрийському парку та на розташованих у ньому теренкурах.

Окрім того у праслов’янській традиції говориться про Священні Гаї, котрі розміщувалися згідно сакральної геометрії, що на кілька порядків підсилювало у синергії цілющих сил дерев, землі, повітря і енергії Сонця.

Дерева, кущі та квіти, розміщені з врахуванням правил сакральної геометрії Священних Гаїв створюють неймовірний простір з унікальними властивостями.

Люди, перебуваючи у цьому просторі, практично відразу відчувають заспокоєння та зменшення і навіть повне зникнення болів та симптомів навіть давніх і системних хвороб, збільшення сил, бадьорості, тонусу, збільшення фізичних та розумових можливостей, зменшення втомлюваності під час фізичної та інтелектуальної роботи, зменшення необхідної кількості для повного відновлення часу сну та кількості їжі.

Квіти у такому просторі дивують збільшенням у 1,5-2 рази періоду цвітіння, плодові культури радують збільшенням урожайності, а у людей, котрі споживають плоди цих культур з простору влаштованому по принципах і правилах Священних Гаїв, спостерігаються усі вище перелічені ефекти навіть без особистого відвідування таких теренкурів. Також спостерігається збільшення у 1,5-2 рази період плодоношення плодових культур. Це дає змогу отримувати у 1,5-2 рази вищі урожаї, а також замість одного урожаю отримувати два, а подекуди і три урожаї в рік.

У просторі, влаштованому за принципами та правилами сакральної геометрії Священних Гаїв, спостерігається свій унікальний мікроклімат, котрий суттєво відрізняється від присутнього на сусідніх територіях. Так, у випадку заморозків, на території, влаштованій за принципами та правилами сакральної геометрії Священних Гаїв, усі дерева, квіти та культури спокійно переживають цей час, немов заморозків взагалі нема у той час, як на сусідніх територіях дерева, кущі, квіти та плодові культури отримують пошкодження або ж і повністю гинуть.

Досвід, отриманий вже у сучасних дослідженнях, показує, що такі цілющі та гармонізуючі сили можна отримувати навіть на зовсім малих балконних посадках у квартирі багатоповерхових будинків. При тому, не зважаючи на такі малі розміри посадок, гармонізуючий вплив розповсюджується на всю багатоповерхівку і окрім покращення соматичного (тілесного) здоров’я жильців відмічається покращення стосунків у сім’ях, зменшення куріння і вживання алкоголю, скандалів і сварок в усій багатоповерхівці.

Ці властивості були відомі людям і раніше, і використовувалися  у різних культурах та народах світу. У більших масштабах це використовувалося у парковій культурі, а у менших масштабах це використовувалося у влаштовуванні так званих зимових садів і міських кількаповерхових будинках.

 

Неймовірно, що ці знання були відомі ще у Древньому Єгипті. Так, саме так, їх опис є у «Смарагдовій Скрижалі» Гермеса Трисмегіста. Подивіться на схему з цього трактату. Це швидше схоже на наукову схему сучасних фізиків.

 

СОНЯЧНЕ КОЛО

Наші пращури завжди ставилися до дерев як до живих істот, причому більш розумних і чистих, які допомагали виліковуватися від різних хвороб. Дерево енергетично схоже на людину. У нього також два енергетичні канали: корінням вгору йде енергія Землі, а через гілки і крону дерево передає вниз енергетику Космосу. Люди це постійно використовували у своєму житті.

Так, наприклад, досвід показує, що якщо налагодити зв’язок зі своїм деревом спілкуючись з ним за допомогою дотиків, то можна реально не тільки покращити своє здоров’я, а і змінити свою долю на краще. У лихий час людина повинна піти в ліс, гай або сад, знайти дерево, що відповідає даті народження, і поговорити з ним, притулитися до його стовбура і фізично уявити, як енергія дерева перетікає в тіло.

Ми хочемо створити Священний Гай, парк дерев, у якому по колу, відповідно до пори року, буде висаджено 40 дерев, кожне з яких має свої чітко визначені властивості і займає своє унікальне місце.

Це відтворює природній хід Сонця та зіркових сузір’їв.  Кожен за нас бачить і знає, що Земля протягом року робить повне коло навколо Сонця за 365 днів. Повне коло моє 360°. Два дні перед зимовим сонцестоянням і три дні опісля нього рахувалися темними днями року і не враховувалися. Це має чітке астрономічне пояснення. Увесь цей час Сонце сходить у одній і тій самій точці горизонту, воно немов зависає, виключається, перебуваючи у сузір’ї Хреста, а його вплив на Землю відновлюється відразу після цих 5-ти днів. Тому залишається 360 активних сонячних днів у календарному році. Кожному дню відповідає 1° простору зоряного куполу неба.

Тобто, кожен день має свою унікальну енергетику суми сонячної та зоряної сил. І кожному цьому періоду відповідає певна рослина, квітка, дерево, камінь, колір, звук.

Розташовуючи по колу дерева, котрі відповідають конкретному періоду в році, ми отримуємо просто вражаючі цілющі властивості у цьому просторі і неймовірно гармонізуючий мікроклімат, котрий окрім цілющих властивостей у середині цього простору, формують гармонізуючі хвилі, котрі розповсюджуються в навколишній простір. Тобто, якщо розмістити такий простір в центрі Києва, то ці гармонізуючі та зцілювальні енергії будуть розповсюджуватися на весь Київ, а так як це столиця України, то і на всю Україну.

У центрі цього теренкуру-Священного Гаю буде встановлено сонячний годинник. Навколо дерев будуть встановлені дерев’яні лавки, що допоможе уникнути затоптування ґрунту біля коріння дерев, а людям дасть можливість комфортно відпочити та наповнитися гармонізуючою життєвою енергією. Також будуть розміщені спеціально підібрані камені, які будуть підсилювати усі цілющі сили цього теренкуру.

Уся територія буде облагороджена декоративною газонною травою та зручними доріжками для прогулянок у будь-яку пору року. Таблички з мотивуючими та заспокійливими текстами і висловами духовних лідерів світу будуть налаштовувати на гармонізацію і позитив. А квіти лаванди, троянд, піонів та трава м’яти будуть впливати, радуючи очі і зцілюючими ароматами.

Поміж дерев будуть влаштовані місця для годування птахів, що також має сильний заспокійливий і медитативний вплив.

Translate »